resim5
resim11
resim3
resim9
resim7
resim1
resim8
resim6
resim4
resim2

Bilgisayar Teknik Servis


               

        

                                             Merhaba
              G&G Bilişim Teknik Hoşgeldiniz !
  • Bu Bölümde Arızalı Masa Üstü  Bilgisayarlarınızı Laptop & Notebooks  Diz  Üstü Bilgisayarlarınızı  Tablet Bilgisayarlarınızı Tamirini Yaptıra Bilirsiniz .
  • Korona Vürüsün Yaygın olduğu Bu süreçte Hepimiz Evlerimize Kapanmış durumdayız. Tüm Mağazalar Kapalı Olduğundan Arızalı Bilgisayarlarınızı  Tamir Ettiremiyorsunuz .
  • İşte Bu Zorlu Süreçte Sizlerin Çözüm Ortağı Oluyor Yardımınıza Yetişiyoruz . Arızalı Bilgisayarlarınızı İletişim Adresimizden Bizlere Ulaşarak Evinizden Çıkmadan Kapıda Korgaya bir Telefon İle Kapınızdan Teslim Edip,Firmamıza Kargoluyorsunuz. Firmamız Tarafından İletişim Adresinizden Sizlere Ulaşıyor  Bilgisayarınız Hakkında Yapılmasını İstediğiniz İşlemleri Birlikte Belirleyerek Tamir İşleminize Başlıyoruz . Gerekli Teknik Servis İşlemleriniz  Tamamlandığında Sizlere Ulaşıyor ve Adresinize Kargoluyoruz . Evinizden Çıkmadan Kapıda Bilgisayarınızı Tamir Olmuş Olarak Teslim Alıyorsunuz . Ödemelerinizi  Havale -EFT-Kapıda Ödeme yöntemlerinden Dilediğinizi Seçerek Ödemelerinizi Gerçekleştire Biliyorsunuz.
  • Bu Zor Günlerde G&G Bİlişim Teknik Olarak Sizlerin Yanınızdayız . Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız .Hadi Daha Ne Bekliyorsunuz Durmayın Arızalı Bilgisayarlarınız için Bizi Arayın .. !

                   

                                    G&G Bilişim Teknik  

                                                                                        Teknoloji Uzmanı

                                                                                         Gökhan Keçeci

                                                                                       Cep: 0541 604 7719

                                                                      Mail : gokhankececi@gandgbilisim.com
Alışveriş sepetiniz boş!